На каналізаційному колекторі на вулиці Роменській стався ще один обвал

Пошук
UA EN

На каналізаційному колекторі на вулиці Роменській стався ще один обвал

Поділись новиною:

На старому каналізаційному колекторі стався ще один обвал, проте в тестовому режимі вже підключили близько десяти будинків до води.

Про це повідомляє Чернівецький міський голова Роман Клічук, пише С4.

Фото: Telegram міського голови

“Це вдалося зробити завдяки тимчасовій перекачці стоків, яка дозволяє обходити аварійну ділянку. Паралельно готуємося до заміни обваленої частини колектора. Над ним зараз приватні паркани, дерева і діючий трансформатор. У таких випадках мала б бути охоронна зона — не менше 25 метрів від труби. Але її не дотримувалися”, – пише міський голова.

За його словами ще у 2009 році було відомо, що термін експлуатації колектора завершився. Так як аварія сталася зараз, цю проблему вирішуватимуть капітально. Місто виділить кошти на повну заміну гілки колектора.

Також зазначає, що фахівці «Чернівціводоканалу» працюють цілодобово. Вони долучають техніку приватних компаній та шукають рішення, щоб повернути людям воду і водовідведення.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано