На каналізаційному колекторі на вулиці Роменській стався ще один обвал

Пошук
UA EN

На каналізаційному колекторі на вулиці Роменській стався ще один обвал

Поділись новиною:

На старому каналізаційному колекторі стався ще один обвал, проте в тестовому режимі вже підключили близько десяти будинків до води.

Про це повідомляє Чернівецький міський голова Роман Клічук, пише С4.

Фото: Telegram міського голови

“Це вдалося зробити завдяки тимчасовій перекачці стоків, яка дозволяє обходити аварійну ділянку. Паралельно готуємося до заміни обваленої частини колектора. Над ним зараз приватні паркани, дерева і діючий трансформатор. У таких випадках мала б бути охоронна зона — не менше 25 метрів від труби. Але її не дотримувалися”, – пише міський голова.

За його словами ще у 2009 році було відомо, що термін експлуатації колектора завершився. Так як аварія сталася зараз, цю проблему вирішуватимуть капітально. Місто виділить кошти на повну заміну гілки колектора.

Також зазначає, що фахівці «Чернівціводоканалу» працюють цілодобово. Вони долучають техніку приватних компаній та шукають рішення, щоб повернути людям воду і водовідведення.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
У п’ятницю, 5 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Додому вдалося повернути 185 захисників та одного цивільного. Про це повідомив Президент України Володимир...
Війна
05.06
14:35
У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України
На Центральній площі міста встановили інформаційні банери з фотографіями українських дітей, які загинули внаслідок війни. Також там розмістили символічного янгола, на якого почепили дзвіночки — як си...
Війна
04.06
14:00
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано