«На догоду групі дерибанщиків»: Василь Гончар прокоментував своє звільнення з посади

Пошук
UA EN

«На догоду групі дерибанщиків»: Василь Гончар прокоментував своє звільнення з посади

10.06
12:45

Сьогодні з посади начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства звільнили Василя Гончара. Відповідний наказ №196-К підписав заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Віктор Смаль.

Василь Гончар прокоментував ситуацію, що склалася. Він каже, що його звільнили абсолютно безпричинно, ба більше, він став заручником чиїхось політичних ігор.

«Складно і образливо усвідомлювати, що ти в один момент абсолютно безпричинно стаєш заручником чиїхось кулуарних ігор, політичних домовленостей, особистих фінансових планів.
Коли стаєш мішенню непорядних та безпринципних вершителів людських доль, якими вони себе вважають.
Особливо тоді, коли ти сповнений енергії, крутих та перспективних планів, коли ти на злеті у щоденній кропіткій роботі, і не помічаєш тих, хто вже запланував вдарити тебе у спину», – написав колишній керівник на своїй фейсбук-сторінці.

За словами чоловіка, він не збирається опускати руки і обов’язково протистоятиме такому безпідставному управлінському свавіллю.

«Коли на догоду групі дерибанщиків, політично залежні від них високі державні керівники змушені приймати рішення всупереч реальному стану справ. Гратися людськими долями, ігнорувати позицію колективу та виробничі показники», – додав Василь Гончар.

Зазначимо, що проти звільнення Василя Гончара з посади виступили із офіційними заявами 30 обласних депутатів, 1 600 працівників лісового управління області, одностайно члени профкому Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, а також члени громадської ради від понад десятка громадських організацій.

«Я вдячний вам усім за підтримку, довіру і чесну та принципову позицію! Проте сьогодні реалії такі, що усі ці голоси сумарно нічого не вартують проти трьох-чотирьох голосів буцімто народних депутатів, яких ми самі обирали.
Їх особисті меркантильні інтереси легко пробивають міністерські стіни.

Та нічого, невдовзі буде по-іншому. Вірю у наші Збройні сили і у те, що все буде Україна», – підсумував екс-керівник.

Читайте також:

Від сьогодні в Україні почав діяти візовий режим з росією
З 1 липня в Україні почав діяти візовий режим для громадян рф. Нагадаємо, два тижні тому таке рішення схвалив уряд з подачі президента Володимира Зеленського. Україна поступово ускладнювала в'їзд ...
Буковину прийняли в Асамблею європейських регіонів: що це означає
Відтепер наша область є членом в Асамблеї європейських регіонів. Заявку на членство Буковина подала ще кілька місяців тому. Відтак у червні Чернівецька область вперше взяла участь у вебінарі на тему ...
Розслідування завершили: на Буковині судитимуть бойовиків «днр»
Слідчі Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області завершили розслідування щодо двох учасників так званої «бригади Восток». Як зазначається у матеріалах кримінального провадження, обо...
Президент, голова уряду та премʼєр підписали спільну заяву щодо повноцінного членства в ЄС
Володимир Зеленський, Руслан Стефанчук та Денис Шмигаль підписали спільну заяву щодо стратегічної мети України – повноцінного членства в ЄС. Підписання відбулося в межах парламентс...
Зараз грає:

Марафон "Єдині новини"

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано