На Буковині зафіксували понад вісім тисяч випадків насильства: хто страждає найбільше

Пошук
UA EN

На Буковині зафіксували понад вісім тисяч випадків насильства: хто страждає найбільше

Поділись новиною:

На Буковині за десять місяців цього року зафіксували 8 485 заяв та повідомлень про домашнє насильство.

Про це йдеться у відповіді ГУНП у Чернівецькій області на запит Радіо С4.

За статистикою, потерпілими від домашнього насильства в 75,7% випадків були жінки (6 427). Кількість постраждалих серед чоловіків склала 23% (1 806), а серед дітей – 2,9% (252).

Зазначається, що за вказаний період до суду з обвинувальним актом направили 122 кримінальних правопорушення, пов’язаних із домашнім насильством.

Нагадаємо, що в Україні за домашнє насильство передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

Остання настає за систематичне вчинення дій, які призводять до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи.

Систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства карається громадськими роботами, арештом, обмеженням волі на строк до п’яти років або ув’язненням на строк до двох років.

Більше про те, «Що коїться» з домашнім насильством на Буковині, як захистити себе від кривдника й чи реально його покарати – дивіться в інтерв’ю з директором Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги Анатолієм Хоміком.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Депутат і бойовий медик з Буковини заявив про порушення його прав командиром Чернівецької ТрО: що відбувається
Бойовий медик 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Артем Жук заявив про порушення його прав та свобод з боку командира бригади полковника Андрія Цісака. Військовий каже, що командування...
АТ «Чернівцігаз» перейшло під контроль держави: що це означає для буковинців
Під управління Групи Нафтогаз перейшли ще три облагази. Йдеться про АТ «Рівнегаз», АТ «Запоріжгаз» та АТ «Чернівцігаз». Про це пише С4 з посиланням на пресслужбу комапнії. Таким чином, зага...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано