На Буковині вимагають повернути у державну власність землі заказника «Цецино»

Пошук
UA EN

На Буковині вимагають повернути у державну власність землі заказника «Цецино»

Поділись новиною:

Прокуратура Чернівецької області вимагає повернути понад 1 га земель заказника загальнодержавного значення «Цецино» у державну власність. Її вартість становить 79 мільйонів гривень.

Про це пише С4 з посиланням на Чернівецьку обласну прокуратуру.

Фото: Тарас Піц

Прокурори з’ясували, що у 2009 році на підставі незаконних рішень органу місцевого самоврядування, землю, яка перебувала у постійному користуванні ДП «Чернівецький лісгосп» та є одночасно землею як природно-заповідного, так і лісогосподарського призначення державної форми власності, безпідставно було віднесено до земель комунальної власності та передано в оренду суб’єкту господарювання.

Відтак, спеціалізована екологічна звернулася з позовною заявою в інтересах держави до Шевченківського районного суду міста Чернівці, щоб витребувати у власність держави земельну ділянку ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Цецино».

У суді прокурори вимагатимуть скасувати рішення про державну реєстрацію прав та проведеної на його підставі державної реєстрації прав на вказану земельну ділянку, визнати недійсним договір оренди землі та зобов’язати повернути її у державну власність.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що прокурори зобов’язали товариство й сільськогосподарський кооператив сплатити громаді на Буковині майже 2 мільйони гривень. Кошти стягнули за незаконне користування земельною ділянкою в Чернівецькому районі.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано