На Буковині видали понад 5 тисяч дозволів для перебування у прикордонній смузі: хто найчастіше звертається

Пошук
UA EN

На Буковині видали понад 5 тисяч дозволів для перебування у прикордонній смузі: хто найчастіше звертається

Поділись новиною:

Від початку березня у Чернівецькій області видали понад 5 тисяч дозволів на перебування у прикордонних зонах. За допусками найчастіше звертаються компанії, які працюють у 5-кілометровій прикордонній смузі.

Про це журналістам С4 розповів помічник начальника Чернівецького прикордонного загону Ігор Заруднєв.

«Основна категорія, яка приходить до нас зі своїми заявами, це ті люди, які працюють у прикордонних смугах – приватні і державні компанії. На другому місці люди, які їдуть до когось в гості, або на відпочинок, бо зараз вже літо. Почався туристичний сезон, і люди, які не хочуть мати неприємностей, активно готуються і подають заяви», – зазначив помічник начальника Чернівецького прикордонного загону.

Водночас, за словами Заруднєва, місцеве населення за дозволами звертаються не так часто.

Щоб отримати дозвіл на перебування у прикордонній зоні, потрібно звернутися до прикордонного загону або до сільської чи міської ради територіальної громади.

«Для фізичних осіб потрібні копії, що посвідчують особу і громадянство. Для юридичних осіб-підприємців – це документи, що посвідчують право займатися певною діяльністю. Якщо подаєте колективну заяву на дозвіл для працівників підприємства, для кожного потрібен документ, що посвідчує особу. Іноземцям також потрібне документ, що посвідчує особу, а також документ, що посвідчує законність перебування в Україні», – пояснив Ігор Заруднєв.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які населені пункти належать до прикордонної смуги у межах Чернівецької області.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано