На Буковині браконьєри під час нересту виловили 67 рибин: збитки оцінили у 215 тисяч гривень

Пошук
UA EN

На Буковині браконьєри під час нересту виловили 67 рибин: збитки оцінили у 215 тисяч гривень

Поділись новиною:

У Дністровському районі правоохоронці викрили трьох чоловіків, які під час нересту незаконно виловлювали рибу на території Дністровського водосховища. За попередніми підрахунками, завдані довкіллю збитки становлять майже 215 тисяч гривень.

Про це повідомляє С4 із посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Порушення виявили 2 червня поблизу села Нагоряни під час профілактичних заходів у межах операції «Нерест». Поліцейські спільно з працівниками рибоохоронного патруля встановили, що троє місцевих жителів віком 37, 48 та 51 рік ловили рибу за допомогою заборонених сіток.

Зловмисники виловили 67 рибин, серед яких були й види, занесені до Червоної книги України. Правоохоронці вилучили незаконний улов, човен, автомобіль та знаряддя лову.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 та ч. 2 ст. 28 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Повалені дерева на дорогах: на Буковині рятувальники ліквідовували наслідки негоди
У четвер, 11 червня, у Кіцманській, Мамаївській громадах та Сторожинці рятувальники ліквідовували наслідки негоди. Про це журналістам С4 повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Черніве...
До 12 років засудили двох іноземців, які на замовлення рф вчиняли підпали на заході України
За матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна засудили двох російських агентів, які займалися підпалами у західних регіонах України. Правоохоронці викрили та затримали обох фігуранті...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано