«Мотиви Буковинського краю» показали в центрі культури й мистецтва (фоторепортаж)

Пошук
UA EN

«Мотиви Буковинського краю» показали в центрі культури й мистецтва (фоторепортаж)

Культура
16.11
18:33

Поділись новиною:

У залі Буковинського центру культури й мистецтва відкрили ХІІІ обласну виставку творчих робіт викладачів художніх шкіл та художніх відділів шкіл мистецтв Буковини. Педагоги-художники вже вкотре презентували свої авторські роботи.

В експозиції, яка налічує майже сто п’ятдесят робіт – графічні та живописні твори, скульптура, вироби декоративно-ужиткового мистецтва тощо. Серед учасників – як знані митці Чернівецької області з великим педагогічним досвідом, так і зовсім молоді викладачі, які приїхали з різних куточків Буковини.

Як розповіли організатори, мета вернісажу – активізувати творчий процес у художніх школах, популяризувати діяльність мистецьких навчальних закладів краю, зміцнити авторитет педагогічних працівників.

Фото: Тарас Піц

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Депутат і бойовий медик з Буковини заявив про порушення його прав командиром Чернівецької ТрО: що відбувається
Бойовий медик 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Артем Жук заявив про порушення його прав та свобод з боку командира бригади полковника Андрія Цісака. Військовий каже, що командування...
АТ «Чернівцігаз» перейшло під контроль держави: що це означає для буковинців
Під управління Групи Нафтогаз перейшли ще три облагази. Йдеться про АТ «Рівнегаз», АТ «Запоріжгаз» та АТ «Чернівцігаз». Про це пише С4 з посиланням на пресслужбу комапнії. Таким чином, зага...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано