Мінус 1350 російських окупантів та 34 артсистеми: Генштаб оновив втрати ворога

Пошук
UA EN

Мінус 1350 російських окупантів та 34 артсистеми: Генштаб оновив втрати ворога

Війна
22.10
09:45

Поділись новиною:

Упродовж 21 жовтня українські військові знищили ще 1350 загарбників, 34 артсистеми, 24 бойові бронемашини та всім танків. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували понад 681 тисячу російських армійців.

Про це повідомляє С4 із посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.10.24 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 681580 (+1350) осіб,
  • танків — 9079 (+8) од,
  • бойових броньованих машин — 18199 (+24) од,
  • артилерійських систем — 19623 (+34) од,
  • РСЗВ — 1234 (+2) од,
  • засоби ППО — 981 (+2) од,
  • літаків — 369(+0) од,
  • гелікоптерів — 329 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 17404 (+71),
  • крилаті ракети — 2625 (+0),
  • кораблі /катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 27111 (+77) од,
  • спеціальна техніка — 3499 (+20).

Дані уточнюються.

Зазначимо, що протягом минулої доби на різних ділянках фронту відбулося 134 бойових зіткнення.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
У п’ятницю, 5 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Додому вдалося повернути 185 захисників та одного цивільного. Про це повідомив Президент України Володимир...
Війна
05.06
14:35
У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України
На Центральній площі міста встановили інформаційні банери з фотографіями українських дітей, які загинули внаслідок війни. Також там розмістили символічного янгола, на якого почепили дзвіночки — як си...
Війна
04.06
14:00
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано