Магнітні бурі 20-26 листопада: фахівці розповіли, чого очікувати від сонячної активності цього тижня

Пошук
UA EN

Магнітні бурі 20-26 листопада: фахівці розповіли, чого очікувати від сонячної активності цього тижня

Поділись новиною:

Цього тижня сонячна активність буде низькою з ймовірністю M-класу (R1 – Незначний) до 22 листопада.

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на тиждень 20-26 листопада 2023 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США.

Магнітні бурі: коли їх чекати у лютому

Середовище сонячного вітру зазнає посилення від викиду корональної маси, яка залишила Сонце 16 листопада. Подія закінчиться 20 листопада.

Геомагнітне поле досягне G1 (малого) рівня геомагнітної бурі 20 листопада через очікуване прибуття викиду корональної маси 16 листопада. Підвищення до активних рівнів ймовірно з 22 листопада до 1 грудня, найбільша активність очікується 21-25 та 27-28 листопада через початок позитивної полярності швидкісних потоків корональних дір.

Нагадаємо, у понеділок, 20 листопада, у Чернівецькій області очікується хмарна погода. Вночі синоптики прогнозують мокрий сніг, удень також можливий дощ.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано