ФК «Буковина» виграв у матчі проти «Чернігова»: який рахунок

Спорт
30.03
15:28

Поділись новиною:

У суботу, 30 березня, футбольний клуб «Буковина» переміг у матчі проти «Чернігова-ШВСМ». Гра закінчилася із рахунком 4:0 на користь жовто-чорних.

Про це пише С4.

Так, на 9-й хвилині першого тайму гол у свої ж ворота забив гравець «Чернігова» Кирило Кривобороденко. У другому таймі ще один гол у ворота суперників забив футболіст «Буковини» Данило Гончарук на 51-й хвилині матчу, а на 67-й та 79-й — Андрій Андрейчук.

Відтак, за результатами гри «Буковина» посіла першу сходинку в турнірній таблиці групи на вибування та має в активі 27 очок.

Матч 2-го туру другого етапу Першої ліги команди грали на стадіоні «Буковина» в Чернівцях. Змагання обслуговувала бригада арбітрів, яку очолив 37-річний Олександр Титов із Донецька.

Нагадаємо, сьогодні чернівецька команда вперше з початку великої війни провела матч при глядачах.

Зазначимо, що 5 квітня «Буковина» зіграє на виїзді проти футбольного клубу «Кремінь».