Дві роботи телеканалу С4 потрапили у фінал журналістського конкурсу «Війна в об’єктиві»

Пошук
UA EN

Дві роботи телеканалу С4 потрапили у фінал журналістського конкурсу «Війна в об’єктиві»

Поділись новиною:

До Дня журналіста України команда «ТРО Медіа» оголосила конкурс «Війна в об’єктиві». Найкращих авторів журналістських робіт про національний спротив та оборону України обирають у семи номінаціях.

Телеканал С4 потрапив у фінал конкурсу одразу у двох номінаціях: «Кращий оператор» та «Улюбленець (долі) глядацьких симпатій».

У номінації «Кращий оператор» журі конкурсу відзначили матеріал програми «Воїни небесного легіону» про захисника Андрія Бурчака.

Також С4 змагається за перемогу в номінації «Улюбленець (долі) глядацьких симпатій» з історією військовослужбовця Юрія Вовкуна.

Церемонія нагородження авторів найкращих матеріалів у межах конкурсу відбудеться 7 червня в Українському домі під час фестивалю документалістики «Війна в об’єктиві».

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано