До Чернівців прибула перша партія труб для заміни аварійних ділянок магістрального трубопроводу

Пошук
UA EN

До Чернівців прибула перша партія труб для заміни аварійних ділянок магістрального трубопроводу

Поділись новиною:

У Чернівці прибула перша партія труб для заміни аварійних ділянок магістрального трубопроводу у рамках масштабної реконструкції.

Про це повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук, пише С4.

За його словами, наступним кроком буде підготовка будівельних майданчиків, тож уже згодом роботи на водогоні розпочнуться. Клічук додав, цей проєкт принесе значне покращення якості водопостачання для мешканців Чернівців.

Нагадаємо, цієї весни у Чернівцях планують розпочати перший етап масштабного ремонту водогону. Його має виконати турецька фірма за грантові кошти від німецького банку.

На першій стадії проєкту ремонту водопровідної магістралі планують насамперед замінити аварійні ділянки загальною довжиною 5,86 км. За умовами контракту, на ці роботи піде 365 днів.

Також в рамках реалізації передбачена реконструкція поверхневого водозабору «Митків» та станції водоочищення «Вікно», а також переобладнання системи знезараження з використанням в гіпохлориту натрію.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано