ЧМКП «Міськсвітло» буде демонтовувати несанкціоновані підвіси на мережах

Пошук
UA EN

ЧМКП «Міськсвітло» буде демонтовувати несанкціоновані підвіси на мережах

Поділись новиною:

На території Чернівецької громади виявили багато немаркованих кабелів електронних комунікаційних мереж та інших електричних дротів, камер відеоспостереження та інших пристроїв, які розміщені з порушенням вимог законодавства України та з недотриманням норм ДБН, розміщені без дозволів та будь-яких погоджень, що негативно впливає на збереження мереж освітлення ЧМКП «Міськсвітло» та несе небезпеку для працівників та мешканців.

Громадян інформують, що «Міськсвітло» має право демонтувати їх самостійно та вимагати від власника технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконаних робіт.

ЧМКП «Міськсвітло» буде демонтувати всі мережі та обладнання, які розміщені з порушенням вимог законодавства України та недотриманням норм ДБН та розміщені без дозволів та будь-яких погоджень.

Власник (володілець) не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті демонтажу.

Громадян також закликали перевірити стан та маркування належних кабелів електронних комунікаційних мереж з метою проведення їх у відповідність до укладених договорів та законодавства України.

Чернівчан просять дотримуватись положень законодавства. У підприємстві наголосили, що технічне обслуговування та монтаж/демонтаж засобів телекомунікаційних мереж, розміщених на елементах ліній зовнішнього освітлення ЧМКП «Міськсвітло», проводяться в присутності уповноваженого представника власника (володільця) з оплатою втраченого його робочого стану згідно з встановленим власником (володільцем) рахунку.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Володимир Зеленський приїхав із візитом до Чернівців
До Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський. Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал глави держави. Фото: сайт Президента України Тут президент ...
У Чернівцях реставрують фасад костелу єзуїтів (фото)
Неоготичний римо-католицький костел Найсвятішого Серця Ісуса є візитівкою міста і пам’яткою місцевого значення. Костел Найсвятішого Серця Ісуса збудували у 1894 році. З 1963 року тут розміщувався ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано