Чернівецька міськрада спрямувала 21,5 млн грн на підтримку Сил безпеки й оборони: на що ще виділили кошти

Пошук
UA EN

Чернівецька міськрада спрямувала 21,5 млн грн на підтримку Сил безпеки й оборони: на що ще виділили кошти

Політика
28.05
16:56

Поділись новиною:

Депутати Чернівецької міської ради під час сесійного засідання 28 травня ухвалили рішення про спрямування 21,5 млн грн на підтримку Сил безпеки й оборони України.

Про це повідомив міський голова Роман Клічук, пише С4.

Окрім цього, 8,7 млн грн виділили на капітальні ремонти в гімназіях та ліцеях у рамках реалізіції інвестиційного проєкту «Створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа».

Також у місті, за словами мера, продовжують ремонти укриттів у садочках та гімназіях. На це додатково передбачили понад 0,5 млн грн.

Ще 13 млн грн спрямували на капітальний ремонт зовнішнього освітлення футбольного поля «Олімпія», а 4,7 млн грн — на ремонти ліфтів і покрівель у місті в межах співфінансування програми «Спільними зусиллями».

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Повалені дерева на дорогах: на Буковині рятувальники ліквідовували наслідки негоди
У четвер, 11 червня, у Кіцманській, Мамаївській громадах та Сторожинці рятувальники ліквідовували наслідки негоди. Про це журналістам С4 повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Черніве...
До 12 років засудили двох іноземців, які на замовлення рф вчиняли підпали на заході України
За матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна засудили двох російських агентів, які займалися підпалами у західних регіонах України. Правоохоронці викрили та затримали обох фігуранті...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано