«Чернівцітеплокомуненерго» виграло понад 2 тисячі справ проти боржників

Пошук
UA EN

«Чернівцітеплокомуненерго» виграло понад 2 тисячі справ проти боржників

Поділись новиною:

Комунальне підприємство «Чернівцітеплокомуненерго» щомісяця сплачує 7,5 мільйонів гривень боргу компанії «Чернівцігаз» та має заборгованість майже 280 мільйонів гривень перед постачальником «Нафтогаз Україна».

Про це журналістам розповів директор підприємства Олександр Корчунов, передають журналісти С4.

За його словами, заборгованість перед постачальником виникла у зв’язку з тим, що підприємство має економічно необґрунтований тариф, який складає 1 200 грн за одну гігакалорію. Понад те, відповідно до мораторію, «Чернівцітеплокомуненерго» не може піднімати тарифи для населення.

Корчунов каже, що тариф для населення, встановлений у 2018 році, нині мав би бути вдвічі більшим. Втім, у порівнянні з 2022 роком, чернівчани стали платити краще. Та борги все ще є. Їх намагаються стягувати через суд. За 11 місяців Чернівцітеплокомуненерго виграло понад 2 тисячі справ.

Директор підприємства наголосив на тому, що споживачі, котрі мають індивідуальне опалення, не звільняються від сплати за так звані місця загального користування.

Та попри складну ситуацію, підприємство намагається йти шляхом модернізації, а головне – вчасно підготуватися до початку опалювального сезону. Роблять це завдяки фінансовій підтримці міської влади. У 2023 році з бюджету міста «Чернівцітеплокомуненерго» отримало понад 60 мільйонів гривень. 

«За підтримки міста ми придбали труби і власними силами нам вдалося замінити майже 2,7 км тільки теплових мереж, які в аварійному стані, додатково ми ще понад 1,2 км труб ізолювали, тому що ізоляція на зовнішніх мережах вона зношується і вже була не придатна для використання, через не ізольовані труби – це є відповідно втрати і певної теплової енергії підприємства», – додає Корчунов.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чернівчани заборгували за тепло майже понад 85 мільйонів гривень.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Миколайчук OPEN завітав актор Вігго Мортенсен, який представив роботу «Мертві не завдають болю» (фоторепортаж)
Він зіграв не лише головну роль, а й виступив режисером, сценаристом і композитором стрічки. У фільмі Вігго Мортенсен хотів розповісти про долю звичайних жінок, які чекають на своїх чоловіків, братів...
У рамках фестивалю «Миколайчук Open» в Чернівцях відбулася творча зустріч із Ларисою Кадочниковою (фото)
Розмова з музою фестивалю, видатною акторкою Ларисою Кадочниковою про її творчість та співпрацю з легендами кіно відбулася в Центрі імені Івана Миколайчука. «Я все життя спостерігала за Іваном, то...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано