Військово-обліковий документ із QR-кодом буковинці тепер можуть отримати у ЦНАП

Пошук
UA EN

Військово-обліковий документ із QR-кодом буковинці тепер можуть отримати у ЦНАП

Війна
28.06
14:09

Поділись новиною:

Після уточнення облікових даних у центрах надання адміністративних послуг буковинці можуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом, за яким перевіряють дійсність документа. Його можна отримати, не відвідуючи ТЦК.

Про це журналістам С4 розповіла директорка ЦНАПу Чернівецької міської ради Тетяна Падєйська.

Починаючи з 25 червня, військовозобов’язані українці можуть не відвідувати територіальні центри комплектування та соцпідтримки, щоб отримати QR-код на військово-обліковому документі. Зробити це можна у ЦНАП, проте лише після оновлення даних.

«Зараз з’являються ті дані, які внесені в реєстр. Тобто прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний код, ВІН-код, звання військових. Тобто всі військово-облікові дані, які вносять працівники ТЦК», – каже Падєйська.

Отримати військово-обліковий документ з QR-кодом у ЦНАПі можна орієнтовно за 15 хвилин.

Тетяна Падєйська додає, що в останні дні кількість охочих оновити свої дані зросла, оскільки закінчується термін, під час якого військовозобов’язані можуть це зробити.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ВІН-код військовозобов’язані громадяни можуть отримати лише у ТЦК, у ЦНАП таку послугу не надають.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Міноборони роз’яснили, що зміниться для військовозобов’язаних громадян після 16 липня
У вівторок, 16 липня, закінчується відведений законом час для оновлення військово-облікових даних. Їх до цього часу мали оновити військовозобов’язані, резервісти та призовники у ТЦК та СП, ЦНАП або в...
Війна
16.07
13:48
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад пів сотні вулиць: перелік
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад шість десятків вулиць і провулків. Для цього мешканців громади закликали долучитися до публічної консультації. Про це пише С4 з посиланням на Че...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано