Артоб’єкт «Свята і традиції Буковини» відкрили в Буковинському центрі культури і мистецтва

Пошук
UA EN

Артоб’єкт «Свята і традиції Буковини» відкрили в Буковинському центрі культури і мистецтва

Поділись новиною:

Творчий проєкт втілили у співпраці з кафедрою декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Артоб’єкт має назву «Свята і традиції Буковини». Таким чином автори прагнули художніми засобами донести і реалізувати глибинні образи української етнокультурної традиції, зазначають у Центрі.

Унікальна робота складається з 12 окремих модулів, кожен з яких створений у техніці художнього розпису на склі та концептуально відображає 12 великих свят і традицій на Буковині, їхній колорит, ідею, сюжет та змістовне наповнення. Виконали її студентки другого (магістерського) рівня кафедри Анастасія Городинська і Тетяна Джумарик під керівництвом викладачів Остапа Курика та Івана Григоряка.

«Цей мистецький витвір відтепер щоразу зустрічатиме своїми яскравими барвами не тільки працівників нашого центру, а й його відвідувачів. Особливо пізнавальним він буде для тих, хто прагне глибше зануритися у традиційну культуру Буковинського краю», – повідомляють в установі.

Фото: Тарас Піц

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Депутат і бойовий медик з Буковини заявив про порушення його прав командиром Чернівецької ТрО: що відбувається
Бойовий медик 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Артем Жук заявив про порушення його прав та свобод з боку командира бригади полковника Андрія Цісака. Військовий каже, що командування...
АТ «Чернівцігаз» перейшло під контроль держави: що це означає для буковинців
Під управління Групи Нафтогаз перейшли ще три облагази. Йдеться про АТ «Рівнегаз», АТ «Запоріжгаз» та АТ «Чернівцігаз». Про це пише С4 з посиланням на пресслужбу комапнії. Таким чином, зага...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано