Артоб’єкт «Свята і традиції Буковини» відкрили в Буковинському центрі культури і мистецтва

Пошук
UA EN

Артоб’єкт «Свята і традиції Буковини» відкрили в Буковинському центрі культури і мистецтва

Поділись новиною:

Творчий проєкт втілили у співпраці з кафедрою декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Артоб’єкт має назву «Свята і традиції Буковини». Таким чином автори прагнули художніми засобами донести і реалізувати глибинні образи української етнокультурної традиції, зазначають у Центрі.

Унікальна робота складається з 12 окремих модулів, кожен з яких створений у техніці художнього розпису на склі та концептуально відображає 12 великих свят і традицій на Буковині, їхній колорит, ідею, сюжет та змістовне наповнення. Виконали її студентки другого (магістерського) рівня кафедри Анастасія Городинська і Тетяна Джумарик під керівництвом викладачів Остапа Курика та Івана Григоряка.

«Цей мистецький витвір відтепер щоразу зустрічатиме своїми яскравими барвами не тільки працівників нашого центру, а й його відвідувачів. Особливо пізнавальним він буде для тих, хто прагне глибше зануритися у традиційну культуру Буковинського краю», – повідомляють в установі.

Фото: Тарас Піц

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Міноборони роз’яснили, що зміниться для військовозобов’язаних громадян після 16 липня
У вівторок, 16 липня, закінчується відведений законом час для оновлення військово-облікових даних. Їх до цього часу мали оновити військовозобов’язані, резервісти та призовники у ТЦК та СП, ЦНАП або в...
Війна
16.07
13:48
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад пів сотні вулиць: перелік
У Чернівцях та Коровії планують перейменувати понад шість десятків вулиць і провулків. Для цього мешканців громади закликали долучитися до публічної консультації. Про це пише С4 з посиланням на Че...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано