Правила користування сайтом

Пошук
UA EN

Правила користування сайтом

1. Загальні умови користування сайтом:

1.1. Якщо Ви плануєте користуватися або вже є користувачем цього сайту, то Ви автоматично даєте згоду дотримуватись всіх нищезазначених умов. 

1.2. Ми залишаємо за собою право у будь-який час змінювати умови, викладені в цих правилах, і такі зміни набирають чинності негайно, після їх оприлюднення на сайті.

1.3. Якщо будь-які умови цих правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не розпочинати користування сайтом або припинити дію Вашого облікового запису у порядку, визначеному розділом.

2. Контент сайту

2.1. Всі матеріали, опубліковані на сайті, захищені авторським правом і знаходяться у власності або під контролем компанії чи сторони, яка є постачальником контенту. Зміст сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права.

3. Контент користувачів

3.1. Ви погоджуєтесь користуватися сайтом виключно із законною метою та таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати та не перешкоджати доступу інших до сайту та користуванню ним.

3.2. Не дозволяється завантажувати, розповсюджувати та публікувати контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного чи іншого незаконного матеріалу; рекламні прояви, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

5. Безпека

5.1. Ми вітаємо участь людей будь-якого віку на сайті, однак з метою захисту дітей - неповнолітні особи не можуть здійснювати реєстрацію на сайті.

6. Зв'язок між Сайтом і користувачами

6.1. Компанія може зв'язатися з Вами через електронну пошту щодо Вашої участі в опитуванні користувачів, ставлячи додаткові питання задля покращення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для покращення роботи Сайту і для кращого розуміння наших користувачів.

7. Припинення доступу до сайту

7.1. Компанія може на свій власний розсуд видалити або призупинити доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

8. Різне

8.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які суперечки щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися через суд, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

9. Реклама та партнерські матеріали

9.1. Матеріали рекламного характеру: «банери» публікуються на комерційних або партнерських умовах.

10. Офіційні сторінки

Будь-яка інформація від імені С4 media розміщена виключно на офіційних каналах:

https://www.facebook.com/mtrkchernivtsi

https://www.youtube.com/c/mtrkchernivtsi/featured

https://t.me/mtrkchernivtsi

Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано