«Не мовчи — полон вбиває!»: У Чернівцях знову нагадали про полонених та зниклих безвісти (фото)

Пошук
UA EN

«Не мовчи — полон вбиває!»: У Чернівцях знову нагадали про полонених та зниклих безвісти (фото)

Війна
10.11
18:31

Поділись новиною:

У Чернівцях на Центральній площі біля пам’ятника Т. Шевченку відбулася чергова акція на підтримку полонених та зниклих безвісти.

Рідні та близькі українських бійців вийшли з плакатами та прапорами на площу, аби нагадати про тих, хто зараз перебуває в полоні або вважається безвісти зниклим.

«Чийсь син або донька, брат або сестра, — ці люди залишили звичне життя, щоб захистити нас усіх. І зараз, у хвилини тиші та молитви ми думаємо про їхню силу, мужність і відвагу. Ми не можемо допустити, щоби про них забули. Кожен із нас має бути їхнім голосом, щоб нагадувати всьому світу — вони чекають на порятунок. Ми закликаємо всіх, від простих громадян до міжнародної спільноти об’єднати зусилля, зробити все можливе для їхнього повернення», — йшлося на площі.

Фото: Тарас Піц

Нагадаємо, рідні захисників України провели в Чернівцях пікет — вимагали встановити чіткі терміни служби.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Стала відома програма «Петрівського ярмарку» в Чернівцях
У Чернівцях 4 та 5 липня вперше від початку повномасштабного вторгнення відбудеться «Петрівський ярмарок». Програму ярмарку оприлюднила Чернівецька міська рада. Фото архівне. «Петрівський ярмар...
У Дністрі виявили тіло 8-річного хлопчика, який зник під час купання у річці 24 червня
Пошуки чоловіка та трьох дітей, які зникли на Дністрі 24 червня, завершили. Тіло 8-річного хлопчика знайшли сьогодні, тіла його 7-річного брата та 49-річного батька виявили 25 червня. Про це пише ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано