«Завжди готуємося до найгіршого»: мер Клічук роз’яснив, як місто готується до зими

Пошук
UA EN

«Завжди готуємося до найгіршого»: мер Клічук роз’яснив, як місто готується до зими

Поділись новиною:

На всіх критичних підприємствах є генератори, а на котельнях встановлюють когенераційні установки. Це дасть можливість критичній інфраструктурі працювати в умовах тривалих відключень електроенергії.

Про це під час щомісячної пресконференції сказав міський голова Роман Клічук, передає С4.

Утім, зазначив Роман Клічук, використання генераторів призводить до значних витрат, через велику кількість бензину, потрібної для їхньої роботи.

Також Чернівці отримали дві когенераційні установки, які переробляють газ на електроенергію.

«До кінця літа вони будуть змонтовані на двох великих котельнях. Ми застрахувалися на той випадок, якщо не буде електрики, а буде газ – ці котельні будуть працювати», — сказав мер Чернівців.

Роман Клічук додав, що наразі місто веде перемовини з приватними інвесторами, які запропонували змонтувати когенераційні установки. Зі слів мера, їх встановляють орієнтовно до жовтня-листопада.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Чернівцях під час минулого опалювального сезону завдяки новому обладнанню зекономили понад 13 млн грн.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Стала відома програма «Петрівського ярмарку» в Чернівцях
У Чернівцях 4 та 5 липня вперше від початку повномасштабного вторгнення відбудеться «Петрівський ярмарок». Програму ярмарку оприлюднила Чернівецька міська рада. Фото архівне. «Петрівський ярмар...
У Дністрі виявили тіло 8-річного хлопчика, який зник під час купання у річці 24 червня
Пошуки чоловіка та трьох дітей, які зникли на Дністрі 24 червня, завершили. Тіло 8-річного хлопчика знайшли сьогодні, тіла його 7-річного брата та 49-річного батька виявили 25 червня. Про це пише ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано