Відтепер, щоб в’їжджати і перебувати у прикордонних смугах на Буковині, потрібно отримати дозвіл від ДПСУ
Відтепер, щоб в’їжджати і перебувати у прикордонних смугах на Буковині, потрібно отримати дозвіл від ДПСУ
Швидкі новини
Відтепер, щоб в’їжджати і перебувати у прикордонних смугах на Буковині, потрібно отримати дозвіл від ДПСУ
Уряд обмежив в’їзд, перебування і проживання у прикордонних смугах. Зміни не стосуються населених пунктів та зон відпочинку, а також людей, котрі їдуть за кордон.
Про це пише С4 з посиланням на Державну прикордонну службу України.
Так, згідно з постановою Кабіну від 7 грудня, громадяни України, іноземці та особи без громадянства мають право в’їжджати у контрольований прикордонний район, перебувати, проживати або пересуватися в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.
Крім того, зміни передбачають обмеження у вільному в’їзді, перебуванні, проживанні, провадженні робіт й пересуванні осіб у прикордонній смузі. У ДПСУ вказують, що прикордонна смуга – це ділянка місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону.
Тепер ті, хто планують здійснювати в’їзд, перебувати та проводити роботи у межах прикордонної смуги, мають отримати дозвіл органу ДПСУ. Пропуски видаватимуть особам, які безпосередньо виконують завдання у визначеній зоні відповідальності.
Це стосується як фізичних так і юридичних осіб. Дозвіл фізичним особам віком до 18 років надається за зверненням одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або іншого законного представника.
Також дозволи потрібні для проведення авіаційних робіт, будівництва, вирубування дерев і чагарників, водокористування, геологічного вивчення, дорожніх та інших досліджень, гідротехнічних, землевпорядних, меліоративних, водолазних робіт, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичних подорожей і стрибків з парашутів.
Орган Державної прикордонної служби не пізніше десяти робочих днів з дня надходження звернення про надання/визнання недійсним дозволу та документів, що додаються до нього, приймає рішення про надання дозволу, про відмову в наданні дозволу або про визнання наданого дозволу недійсним.
Про прийняте рішення орган Державної прикордонної служби не пізніше наступного робочого дня повідомляє заявника з використанням офіційного каналу зв’язку, зазначеного у зверненні.
У ДПСУ наголошують, що до прикордонної смуги не належать населені пункти і місця масового відпочинку населення. При цьому дозволи не потрібні у таких випадках:
Зазначимо, що загальна протяжність державного кордону у Чернівецькій області складає 404,7 кілометра, з яких суходолом – 343 (з них гірська – 82,6), річкою – 61,7.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами