Верховна Рада призначила нового омбудсмена з прав людини

Пошук
UA EN

Верховна Рада призначила нового омбудсмена з прав людини

Політика
01.07
14:07

Поділись новиною:

Парламент обрав нового уповноваженого Верховної ради України з прав людини. Ним став нардеп Дмитро Лубінець.

Про це повідомляє на своєму Telegram-каналі нардеп Ярослав Железняк.

За відповідне рішення проголосували 250 парламентарів.

«Після годинного обговорення, Дмитро Лубінець підтриманий на посаду Уповноваженого Верховної ради України з прав людини», – написав Железняк.

Що відомо про Лубінця

Дмитро Лубінець у 2019 році був обраний до Верховної ради України 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 60 округом (Донецька область). Член депутатської групи “За майбутнє”. Він також був депутатом Ради попереднього скликання – від “Блоку Петра Порошенка”.

Згодом Лубінець був призначений на посаду голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

До цього посаду омбудсменки обіймала Людмила Денісова.

Читайте також:

Дитячий вагон тепер курсуватиме у складі поїзда Харків – Чернівці
Починаючи з 28 червня, Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонах на маршрутах. Тепер один із них курсуватиме і до Чернівців. Про це пише С4 з посиланням на Укрзалізницю у телеграм. З...
Фестиваль «Миколайчук OPEN» оголосив переможців
У Чернівцях завершується п’ятий Міжнародний фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Під час церемонії закриття оголосили переможців міжнародного та національного конкурсів, а також нової секції...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано