Уряд доручив чиновникам і бізнесу відмовитися від використання кондиціонерів і зовнішнього освітлення будівель

Пошук
UA EN

Уряд доручив чиновникам і бізнесу відмовитися від використання кондиціонерів і зовнішнього освітлення будівель

Війна
07.06
19:28

Поділись новиною:

Щоби покращити ситуацію в енергосистемі, Кабінет Міністрів України дав розпорядження центральній та місцевій вдалі зменшити споживання електроенергії.

Про це пише С4 з посиланням на Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Так, уряд закликав міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні державні адміністрації відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

Зробити аналогічні кроки Кабмін також рекомендує правоохоронним органам, органам судової влади, іншим держорганам, а місцевій владі — обмежити вуличне освітлення.

«Бізнес закликаємо також обмежити використання кондиціонерів та іншого енергоємного обладнання, яке не критичне для виробничої діяльності. Виняток — не буде обмежуватися використання кондиціонерів у лікарнях та на підприємствах, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу», — написав у своєму дописі Шмигаль.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як залишатись на зв’язку під час знеструмлень.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано