У селі Остриця відкрили Алею слави з портретами загиблих захисників

Пошук
UA EN

У селі Остриця відкрили Алею слави з портретами загиблих захисників

Війна
09.07
10:52

Поділись новиною:

В Острицькій громаді відбулося відкриття Алеї слави загиблих захисників. На трасі при в’їзді у громаду розташували 13 фото воїнів, які віддали свої життя за Батьківщину в російсько-українській війні.

Про це повідомили у Чернівецькій обласній раді, пише С4.

Під час відкриття Алеї сільський голова Василь Цуркан вручив сім’ям воїнів дипломи почесного громадянина Острицької громади.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради України та миру на нашій землі, а священнослужителі громади відправили заупокійну панахиду та окропили меморіали освяченою водою.

Нагадаємо, раніше меморіальні дошки трьом полеглим захисникам відкрили у Ванчиковецькій громаді.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Дитячий вагон тепер курсуватиме у складі поїзда Харків – Чернівці
Починаючи з 28 червня, Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонах на маршрутах. Тепер один із них курсуватиме і до Чернівців. Про це пише С4 з посиланням на Укрзалізницю у телеграм. З...
Фестиваль «Миколайчук OPEN» оголосив переможців
У Чернівцях завершується п’ятий Міжнародний фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Під час церемонії закриття оголосили переможців міжнародного та національного конкурсів, а також нової секції...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано