У міській раді пояснили, куди чернівчани можуть викинути опале листя

Пошук
UA EN

У міській раді пояснили, куди чернівчани можуть викинути опале листя

Поділись новиною:

У середмісті Чернівців встановили 40 контейнерів для великогабаритного сміття. У них містяни можуть викидати опале листя, щоб не спалювати його.

Про це повідомили у міському департаменті транспорту та окремих питань комунального господарства, пише С4.

Зазначається, що раніше купи листя викидали у звичайні смітники, а комунальники збирали й палили їх у дворах. Однак така діяльність зараз заборонена законом, тож у місті вирішили встановити спеціальні контейнери. Загалом їх у різних частинах Чернівців 40 одиниць.

Встановили контейнери для великогабаритного сміття у серпні 2022 року. Як зазначають у відомстві, це суттєво покращило санітарний стан чернівецьких дворів та вулиць.

«Листя та гілля збирають саме сюди, звідки вивозять на сміттєзвалище. Чернівчани також не дають цим контейнерам стояти порожніми, викидаючи в них старі меблі, будівельне сміття, зламані побутові прилади та інші великогабаритні відходи», – йдеться у повідомленні.

У департаменті додали, що щодня полігон МКП «Чернівціспецкомунтранс» приймає дві тисячі кубометрів сміття. З них 103 кубометри – великогабаритні відходи.

Як в Україні карають за спалювання сухостою

Зазначимо, спалювання рослинних відходів в Україні карається законом. Порушникам передбачений штраф від 3 060 до 6 120 грн. Якщо паління відбувалося на території природно-заповідного фонду, то штраф за це становить 6120 до 12 240 грн.

Водночас під час дії воєнного стану в Україні спалювання сухостою може бути прирівняне до диверсій.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано