У колишньому тролейбусному депо сталася пожежа: що горіло

Пошук
UA EN

У колишньому тролейбусному депо сталася пожежа: що горіло

Поділись новиною:

У суботу, 10 травня, на проспекті Незалежності у Чернівцях спалахнула пожежа у приміщенні колишнього тролейбусного депо.

Як повідомили журналістам С4 у пресслужбі ДСНС у Чернівецькій області, у нефункціонуючій будівлі горіло сміття.

Вогнеборці, які прибули на місце події, ліквідували загоряння на площі 15 кв. м. Унаслідок пожежі — ніхто не постраждав. Її причину наразі встановлюють фахівці.

Нагадаємо, минулого року у будівлі колишнього депо у Чернівцях вже траплялися пожежі. Востаннє загоряння сталося у серпні 2025-го. Тоді вогонь так само спалахнув в одній із закинутих будівель.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано