У Чернівецькій міській раді нагородили і привітали медичних працівників з професійним святом

Пошук
UA EN

У Чернівецькій міській раді нагородили і привітали медичних працівників з професійним святом

Політика
26.07
14:57

Поділись новиною:

Цієї суботи, 27 липня в Україні відзначають День медичного працівника. З цієї нагоди у Чернівецькій міській раді відбулося урочисте нагородження лікарів.

Про це повідомив Чернівецький міський голова Роман Клічук, пише С4.

«Зараз на фронті і в тилу сотні медиків – військових і цивільних виконують неймовірно важливу роботу, щодня рятуючи життя і часто ризикуючи своїм власним. Завдяки невтомній праці та турботі, тисячі людей отримують необхідну медичну допомогу і повертаються до здорового життя», – зазначив мер Чернівців.

Нагадаємо, раніше міський голова Роман Клічук відзначив чернівецьких учнів, які здобули на НМТ максимальні бали.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Дитячий вагон тепер курсуватиме у складі поїзда Харків – Чернівці
Починаючи з 28 червня, Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонах на маршрутах. Тепер один із них курсуватиме і до Чернівців. Про це пише С4 з посиланням на Укрзалізницю у телеграм. З...
Фестиваль «Миколайчук OPEN» оголосив переможців
У Чернівцях завершується п’ятий Міжнародний фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Під час церемонії закриття оголосили переможців міжнародного та національного конкурсів, а також нової секції...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано