У Чернівецькій міській раді нагородили і привітали медичних працівників з професійним святом

Пошук
UA EN

У Чернівецькій міській раді нагородили і привітали медичних працівників з професійним святом

Політика
26.07
14:57

Поділись новиною:

Цієї суботи, 27 липня в Україні відзначають День медичного працівника. З цієї нагоди у Чернівецькій міській раді відбулося урочисте нагородження лікарів.

Про це повідомив Чернівецький міський голова Роман Клічук, пише С4.

«Зараз на фронті і в тилу сотні медиків – військових і цивільних виконують неймовірно важливу роботу, щодня рятуючи життя і часто ризикуючи своїм власним. Завдяки невтомній праці та турботі, тисячі людей отримують необхідну медичну допомогу і повертаються до здорового життя», – зазначив мер Чернівців.

Нагадаємо, раніше міський голова Роман Клічук відзначив чернівецьких учнів, які здобули на НМТ максимальні бали.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Дністрі виявили трьох загиблих: пошуки 7-річної дитини тривають
На річці Дністер у Чернівецькій області тривають пошуково-рятувальні роботи після двох трагічних випадків, які сталися 24 червня. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС Буковини....
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано