У Чернівцях відкрили перше в місті амбулаторне відділення гемодіалізу (фото)

Пошук
UA EN

У Чернівцях відкрили перше в місті амбулаторне відділення гемодіалізу (фото)

Здоров'я
08.05
11:38

Поділись новиною:

У четвер, 8 травня, у Чернівцях відкрили перше амбулаторне відділення гемодіалізу. Воно запрацювало на базі міської поліклініки №2.

Про це пише С4.

Нове приміщення облаштували на третьому поверсі медичного закладу. Там, зокрема, встановили сучасне обладнання для гемодіалізу «Штучна нирка» канадського виробництва.

У відділенні пацієнти з хронічною нирковою недостатністю зможуть проходити життєво необхідну процедуру без потреби у госпіталізації.

Фото: Михайло Крилюк

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано