У Чернівцях оновили хірургічне відділення: сучасні умови та цілодобова допомога
У Чернівцях оновили хірургічне відділення: сучасні умови та цілодобова допомога
Швидкі новини
У Чернівцях оновили хірургічне відділення: сучасні умови та цілодобова допомога
У Чернівецькій центральній міській клінічній лікарні після капітального ремонту відкрили оновлене хірургічне відділення. Вперше за понад 35 років тут повністю оновили приміщення, встановили сучасне обладнання та перейшли на цілодобовий режим роботи. Загалом на модернізацію спрямували майже 15 мільйонів гривень.
Про це пише С4.
Відтепер відділення працює 24/7 та надає ургентну допомогу пацієнтам із судинними, урологічними, гастроентерологічними патологіями, а також виконує баріатричні та ендоскопічні операції. За словами генеральної директорки КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Світлани Сердюкової, відділення розраховане на 50 ліжок і поділене на два блоки: гнійної та «чистої» хірургії. У новому блоці облаштовано 18 палат, більшість з яких — одномісні, а також інклюзивні палати й палати інтенсивної терапії, оснащені апаратами ШВЛ, моніторами спостереження та дефібриляторами.
Відділення має власну операційну, перев’язувальну та маніпуляційну. Кошти на ремонт і переоснащення надали НСЗУ, міська рада та благодійники — це 15 мільйонів гривень.
«Тут є гарна операційна, тут є дві палати інтенсивної терапії, новий ремонт. Це саме те, що зробить цю лікарню конкурентоспроможною на сьогодні, і дозволить нашим пацієнтам отримувати якісні послуги завдяки фаховому колективу», — розповіла начальниця управління охорони здоров’я, Галина Бовкун.
У відділенні працюватиме 14 лікарів. Тут допомагатимуть пацієнтам із судинними, урологічними, гастроентерологічними захворюваннями. Впроваджено малоінвазивні технології, проводять ендоскопічні та баріатричні операції.
Завідувач хірургічного відділення КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентин Пижук підкреслив, що у відділенні впроваджено малоінвазивні технології. Зокрема, баріатричні втручання проводять мультидисциплінарною командою, до якої входять також психологи та ендокринологи.
«Це є методика, коли зменшують порожнину шлунку за рахунок балону. Це мультидисциплінарний підхід: психолог працює, ендокринолог, хворі наважуються на такі оперативні втручання, і за рахунок методики, яка обирається для хірургічного лікування вже виконується безпосередньо операції», — розповів завідувач хірургічного відділення КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентин Пижук.
У майбутньому в Центральній лікарні також планують оновити корпус гнійної хірургії. Маленькими кроками до сучасних та комфортних умов надання медичної допомоги.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами