У Чернівцях можуть підвищити вартість проїзду в комунальних автобусах

Пошук
UA EN

У Чернівцях можуть підвищити вартість проїзду в комунальних автобусах

Поділись новиною:

В автобусах, які обслуговує Чернівецьке тролейбусне управління, може зрости вартість проїзду. Ціну однієї поїздки планують збільшити з 14 до 15 гривень.

Про це під час річного звіту повідомила директорка департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міської ради Людмила Свирида», передає С4.

«Ціни кожен день ростуть. Підвищується вартість пального, матеріалів і запчастин, а перевізникам потрібно платити заробітну плату працівникам», – пояснила причину здорожчення Свирида.

За її словами, наразі йдеться лише про комунальні автобуси, оскільки приватні перевізники ще не подали свої розрахунки. Так само зміни не торкнуться тролейбусів.  

«Про підвищення тарифу можна говорити лише після того, коли подадуть свої розрахунки, пройдуть перевірку й усі комісії. Перевірки можуть тривати й навіть до пів року», – додала директорка департаменту.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Дністрі виявили трьох загиблих: пошуки 7-річної дитини тривають
На річці Дністер у Чернівецькій області тривають пошуково-рятувальні роботи після двох трагічних випадків, які сталися 24 червня. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС Буковини....
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано