У Чернівцях двоє людей потрапили до лікарні з гострим отруєнням грибами

Пошук
UA EN

У Чернівцях двоє людей потрапили до лікарні з гострим отруєнням грибами

Поділись новиною:

У четвер, 10 жовтня, до лікарні госпіталізували двох чернівчан із гострим отруєнням грибами.

Про це пише С4 із посиланням на пресслужбу Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області.

Вказується, що до медичного закладу госпіталізували чоловіка та жінку 1950 та 1953 років народження, які проживають у Чернівцях. Їм встановили діагноз — гостре отруєння грибами.

Нагадаємо, 8 жовтня на Буковині грибами отруїлися троє дітей. Їх так само госпіталізували до лікарні.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано