У березні Обленерго планує відключити від електроенергії майже 800 споживачів: де боргують найбільше

Пошук
UA EN

У березні Обленерго планує відключити від електроенергії майже 800 споживачів: де боргують найбільше

Поділись новиною:

До кінця березня у списках «Чернівціобленерго» на відключення від електропостачання 775 споживачів. З них найбільше заборгували мешканці Чернівців – 589 абонентів.

Про це пише С4 з посиланням на пресслужбу «Чернівціобленерго».

Вказується, що загальна сума боргу споживачів, яких планують обмежувати у споживанні цього місяця, становить 7,8 мільйонів гривень.

Так, 186 споживачів передбачається відключити за борги упродовж 4-7 березня у районах області (крім Путильської та Сокирянської дільниць). З 11 березня і до кінця місяця енергетики працюватимуть з боржниками лише по місту Чернівці.

Зазначимо, що загалом від початку кампанії з відключення за борги у січні, споживання обмежили 535 споживачам. Водночас 329 абонентів, які перебували у списках, не відключили, оскільки вони розрахувалися завчасно.

Нагадаємо, раніше ми розповідали історію енергетиків із Буковини, які працювали на деокупованій Херсонщині, де відновлювали світло під російськими обстрілами.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано