Статус кандидата на вступ до ЄС: що зміниться для України

Пошук
UA EN

Статус кандидата на вступ до ЄС: що зміниться для України

Політика
24.06
10:23

Поділись новиною:

Вчора, 23 червня, Україна офіційно отримала статус країни-кандидата на вступ до ЄС. За відповідне рішення проголосували лідери усіх 27 країн-членів.

Отож, що це означає – пояснили в Офісі Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Офіційний старт набуття членства в ЄС

ЄС визнає та юридично закріплює європейське майбутнє України. Статус кандидата офіційно запускає процес набуття Україною членства в Європейському Союзі.

Масштабна трансформація країни

Підготовка до членства в ЄС передбачає наближення рівня життя, добробуту та правового захисту українців, як у країнах ЄС.

Доступ до фінансування

Україні буде доступна фінансова допомога для країн, які готуються до вступу в ЄС, зокрема, гранти, інвестиції або технічна допомога.

Залучення інвестицій

У ході реформ Україна ставатиме все більш зрозумілою та привабливою для інвесторів. Країни-члени ЄС розглядатимуть інвестиції в Україну як інвестиції у зростання та зміцнення ЄС.

Розвиток співпраці

Україна стане учасником програм та ініціатив ЄС, відкритих для країн ЄС та країн зі статусом кандидата на членство.

Читайте також:

Поліція Чернівців підбила підсумки роботи велопатруля за перший тиждень
4 серпня у Чернівцях запрацював велопатруль. Презентацію провали на Центральній площі міста. Відтак щодня у Чернівцях працюють 5 екіпажів по 2 працівників, пише «С4». Дивіться наші новини на Yo...
Сортування сміття: Чернівецька міська рада роз'яснила принцип «двох контейнерів»
Наразі у Чернівцях, як і в Україні загалом, переробляють до 4% всіх відходів. А решта… Решта переїжджає на сміттєзвалища та краде у нас щонайменше простір, а щонайбільше – здоров’я. Про це повідомляє...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано