Спортсмен з Чернівців Валентин Григоришин здобув «бронзу» на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Пошук
UA EN

Спорт
12.07
15:32

Поділись новиною:

Міський голова Роман Клічук зустрівся зі спортсменом Валентином Григоришиним, який здобув бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби U20. Мер привітав чернівчанина з досягненням.

Про це пише С4 з посиланням на Чернівецьку міську раду.

Під наставництвом тренера Сергія Одинака спортсмен боровся за перемогу у ваговій категорії 5️6 кг.

Нагадаємо, Чернівецький міський голова Роман Клічук 11 липня відзначив чернівецьких ліцеїстів, які стали призерами та учасниками Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».