Ще 1200 окупантів та 31 артсистему ліквідували ЗСУ минулої доби: Генштаб оновив втрати ворога

Пошук
UA EN

Ще 1200 окупантів та 31 артсистему ліквідували ЗСУ минулої доби: Генштаб оновив втрати ворога

Поділись новиною:

Протягом 4 вересня українські військові знищили ще 1200 загарбників, 31 артсистему, 21 бронемашину та шість танків. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували понад 621 тисячу російських армійців.

Про це інформує С4 із посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.09.24 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 621550 (+1200) осіб,
  • танків — 8624 (+6) од,
  • бойових броньованих машин — 16869 (+21) од,
  • артилерійських систем — 17725 (+31) од,
  • РСЗВ — 1177 (+0) од,
  • засоби ППО — 940 (+0) од,
  • літаків — 368 (+0) од,
  • гелікоптерів — 328 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 14658 (+42),
  • крилаті ракети — 2587 (+7),
  • кораблі /катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 24044 (+37) од,
  • спеціальна техніка — 3024 (+10).

Дані уточнюються.

Нагадаємо, протягом 3 вересня на різних ділянках фронту відбулось 207 бойових зіткнень. Понад половина з яких — на Покровському й Курахівському напрямках.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Дністрі виявили тіло 8-річного хлопчика, який зник під час купання у річці 24 червня
Пошуки чоловіка та трьох дітей, які зникли на Дністрі 24 червня, завершили. Тіло 8-річного хлопчика знайшли сьогодні, тіла його 7-річного брата та 49-річного батька виявили 25 червня. Про це пише ...
З російського полону повернувся військовий з Буковини Віктор Камбур
Під час обміну військовополоненими 26 червня з російської неволи звільнили буковинця – Віктора Камбура. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко, пише С4. Звільнений буко...
Війна
26.06
15:47
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано