Під час сьогоднішнього обміну полоненими додому повернули трьох буковинців

Пошук
UA EN

Під час сьогоднішнього обміну полоненими додому повернули трьох буковинців

Війна
06.05
17:06

Поділись новиною:

Під час чергового обміну військовополоненими, який відбувся 6 травня, в Україну вдалося повернути трьох буковинців.

Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, пише С4.

За його словами, з російської неволі звільнили:

  • Василь Давидян, 24-річний житель села Панка Сторожинецької громади. В полоні знаходився понад 3 роки — з березня 2022 року.
  • Артур Радомський, 24-річний житель села Стрілецький Кут Мамаївської громади. В полоні — з вересня 2024 року.
  • Денис Шептун, 22-річний житель села Великий Кучурів. У полоні перебував з листопада 2024 року.

Нагадаємо, загалом під час чергового обміну полоненими між Україною та росією додому повернули ще 205 воїнів.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Дитячий вагон тепер курсуватиме у складі поїзда Харків – Чернівці
Починаючи з 28 червня, Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонах на маршрутах. Тепер один із них курсуватиме і до Чернівців. Про це пише С4 з посиланням на Укрзалізницю у телеграм. З...
Фестиваль «Миколайчук OPEN» оголосив переможців
У Чернівцях завершується п’ятий Міжнародний фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Під час церемонії закриття оголосили переможців міжнародного та національного конкурсів, а також нової секції...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано