Перемогою завершився домашній матч чернівецької «Буковини» проти тернопільської «Ниви»: який рахунок

Пошук
UA EN

Спорт
31.08
17:54

Поділись новиною:

У суботу, 31 серпня, футбольний клуб «Буковина» у Чернівцях зіграв матч в рамках 4 туру Першої Ліги. Суперником чернівецьких футболістів стала тернопільська команда «Нива». Гра завершилась з рахунком 1:0 на користь «жовто-чорних».

Про це повідомляє С4 з посиланням на трансляцію матчу.

Єдиний забитий гол у матчі був у першому таймі. М’яч у ворота суперників спрямував нападник «Буковини» Данило Гончарук на 37-й хвилині гри.

Головною арбітринею на матчі була 36-річна Людмила Тельбух з Дніпра.

Нагадаємо, попередній, 3 тур Першої ліги, завершився перемогою для «Буковини». Чернівецькі спортсмени у Хмельницькому виграли у матчі проти місцевого «Поділля». Гра завершилась з рахунком 0:1 на користь «жовто-чорних». Це перша перемога команди в чемпіонаті.