Нові провайдери, розширення теле- і радіомовлення та конкурси на частоти: як змінюється медіапростір Буковини
Нові провайдери, розширення теле- і радіомовлення та конкурси на частоти: як змінюється медіапростір Буковини
Швидкі новини
Нові провайдери, розширення теле- і радіомовлення та конкурси на частоти: як змінюється медіапростір Буковини
Для Буковини знаковою є розбудова мережі ефірного телебачення та радіомовлення в громадах із прикордонним розташуванням, складним рельєфом та мультикультурним населенням.
Про це журналістам С4 розповіла представниця Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Чернівецькій області Любов Нечипорук.
«Для Чернівецької області, як регіону прикордонного, з гірським ландшафтом і рельєфом, з недостатнім покриттям цифровим ефірним телебаченням і радіомовленням, то якраз наприкінці минулого року в нас зареєструвався провайдер аудіовізуальних сервісів у селі Іспас Вижницького району. Тому користувачі й абоненти цієї компанії мають можливість уже переглядати канали, які є в законодавчому полі нашої держави», — каже Нечипорук.
Нині буковинцям послуги з підключення до пакетів телеканалів надають шість компаній, ще дві — зареєструвалися наприкінці минулого року й готуються до початку роботи.
«Нещодавно мовлення 24 години на добу на своїй хвилі розпочала радіостанція в Новодністровську. Раніше, це було 15 хвилин мовлення цієї місцевої радіостанції на добу. Сьогодні — це 24 години. Це їхній власний продукт. Працює над запуском 24-годинного мовлення радіостанція “СОК ФМ/ТРО «Сокиряни»” у свою частоту в селищі міського типу Кельменці. Тому медіапростір працює, розвивається», — говорить представниця Нацради.
Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення планує сприяти розширенню радіомовлення в Чернівецькій області. Наразі оголосили про конкурс на ще дві радіочастоти.
«Для нашого прикордонного регіону, коли існує процедура міжнародного погодження радіочастот, це також важлива подія. У нас є зараз вільна частота в Чернівцях і Шепоті та компанії, охочі забезпечувати радіомовлення на цих частотах. Вони мають можливість узяти участь до середини лютого — періоду подання документів до Національної ради на участь у цьому конкурсі. Таким чином, ми зможемо розширити покриття саме радіомовлення в Чернівецькій області», — пояснює Любов Нечипорук.
Нагадаємо, вебсайт та YouTube-канал «C4» отримали ліцензію від Нацради.
Слідкуйте за нами у Telegram
Читайте також:
просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами