Мінус 1580 російських окупантів та 22 бронемашини: Генштаб оновив втрати ворога

Пошук
UA EN

Мінус 1580 російських окупантів та 22 бронемашини: Генштаб оновив втрати ворога

Війна
05.12
09:45

Поділись новиною:

Упродовж минулої доби українські військові знищили ще 1580 загарбників, 22 бойові бронемашини, 21 артсистему та 13 танків. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували майже 749 тисяч російських армійців.

Про це повідомляє С4 із посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.12.24 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 748950 (+1580) осіб,
  • танків — 9506 (+13) од,
  • бойових броньованих машин — 19472 (+22) од,
  • артилерійських систем — 21023 (+21) од,
  • РСЗВ — 1253 (+0) од,
  • засоби ППО — 1020 (+0) од,
  • літаків — 369 (+0) од,
  • гелікоптерів — 329 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 19977 (+31),
  • крилаті ракети — 2855 (+0),
  • кораблі /катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 30843 (+97) од,
  • спеціальна техніка — 3630 (+2).

Дані уточнюються.

Нагадаємо, протягом 4 грудня на різних ділянках фронту зафіксовано 168 бойових зіткнень.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано