Мінус 1300 окупантів і 19 танків: Генштаб оновив втрати ворога

Пошук
UA EN

Мінус 1300 окупантів і 19 танків: Генштаб оновив втрати ворога

Війна
19.02
09:45

Поділись новиною:

Упродовж 18 лютого українські військові знищили ще 1300 загарбників, 72 артилерійських системи, 23 бойові броньовані машини та 19 танків. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували понад 862 тисячі армійців рф.

Про це інформує С4 із посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 19.02.25 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 862390 (+1300) осіб,
  • танків — 10120 (+19) од,
  • бойових броньованих машин — 21098 (+23) од,
  • артилерійських систем — 23347 (+72) од,
  • РСЗВ — 1288 (+3) од,
  • засоби ППО — 1072 (+4) од,
  • літаків — 370 (+0) од,
  • гелікоптерів — 331 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 25861 (+175),
  • крилаті ракети — 3064 (+0),
  • кораблі /катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 37825 (+146) од,
  • спеціальна техніка — 3752 (+1).

Дані уточнюються.

Зазначимо, що протягом минулої доби на різних напрямках фронту відбулось 156 бойових зіткнень.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

У Дністрі виявили тіло 8-річного хлопчика, який зник під час купання у річці 24 червня
Пошуки чоловіка та трьох дітей, які зникли на Дністрі 24 червня, завершили. Тіло 8-річного хлопчика знайшли сьогодні, тіла його 7-річного брата та 49-річного батька виявили 25 червня. Про це пише ...
З російського полону повернувся військовий з Буковини Віктор Камбур
Під час обміну військовополоненими 26 червня з російської неволи звільнили буковинця – Віктора Камбура. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко, пише С4. Звільнений буко...
Війна
26.06
15:47
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано