Мінус 1150 російських окупантів і 59 артилерійських систем: Генштаб оновив втрати ворога

Пошук
UA EN

Мінус 1150 російських окупантів і 59 артилерійських систем: Генштаб оновив втрати ворога

Війна
04.08
09:15

Поділись новиною:

Упродовж 3 серпня українські військові знищили ще 1150 загарбників, 59 артсистем, 17 бойових бронемашин та п’ять танків. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували майже 583 тисячі російських армійців.

Про це інформує С4 із посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 04.08.24 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 582910 (+1150) осіб,
  • танків — 8411 (+5) од,
  • бойових броньованих машин — 16255 (+17) од,
  • артилерійських систем — 16276 (+59) од,
  • РСЗВ — 1138 (+3) од,
  • засоби ППО — 911 (+3) од,
  • літаків — 363 (+0) од,
  • гелікоптерів — 326 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 13103 (+41),
  • крилаті ракети — 2412 (+2),
  • кораблі /катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 22006 (+80) од,
  • спеціальна техніка — 2734 (+11).

Дані уточнюються.

Нагадаємо, протягом 2 серпня на різних напрямках фронту відбулося понад 120 бойових зіткнень.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано