Футбольний клуб «Буковина» виграв у матчі проти хмельницького «Поділля»: який рахунок

Пошук
UA EN

Спорт
25.08
17:29

Поділись новиною:

У неділю, 25 серпня, у Хмельницькому відбувся черговий поєдинок у рамках чемпіонату Першої ліги. У третьому турі чернівецький футбольний клуб «Буковина» виграв у місцевої команди «Поділля». Гра закінчилась з рахунком 0:1 на користь «жовто-чорних». Це перша перемога команди в чемпіонаті.

Про це пише С4 з посиланням на трансляцію матчу.

Фото ілюстративне

Єдиний гол матчу на 50-й хвилині другого тайму забив захисник «Буковини» Юрій Дудник.

Головним арбітром матчу був 28-річний Максим Скрипник з Київської області.

Нагадаємо, у стартовому турі чемпіонату 8 серпня ФК «Буковина» зіграв внічию в матчі проти «Прикарпаття» з Івано-Франківська. Поєдинок, який чернівецька команда грала на виїзді, закінчився із рахунком 1:1. У Чернівцях 17 серпня відбувся перший домашній поєдинок «жовто-чорних» в рамках Першої ліги. Чернівецькі футболісти програли «Агробізнесу» з Волочиська. Гра закінчилась з рахунком 0:1 на користь команди суперника.