Футбольний клуб «Буковина» виграв у домашньому матчі проти закарпатського «Миная»: який рахунок

Пошук
UA EN

Спорт
28.09
14:53

Поділись новиною:

У суботу, 28 вересня, футбольний клуб «Буковина» виграв у матчі 9-го туру Першої ліги проти «Миная» із Закарпаття. Поєдинок, який чернівецька команда грала вдома, закінчився із рахунком 2:1 на користь «жовто-чорних».

Про це пише С4.

На 21 хвилині першого тайму перший гол у ворота суперників забив гравець «Буковини» Дмитро Шинкаренко. Згодом, на 26-й, «жовто-чорні» відзначилися другим голом, який забив Віталій Кольцов.

У другому таймі на 61 хвилині автогол відбувся у ворота чернівецької команди. Відтак, рахунок став 2:1.

Головним арбітром матчу, який відбувся на стадіоні «Буковина» в Чернівцях, був 32-річний Степан Лапко зі Львова.

Нагадаємо, 15 вересня відбувся 7 тур Першої ліги, під час якого футбольний клуб «Буковина» зіграв із харківським «Металістом». Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь «жовто-чорних».

Слідкуйте за нами у Telegram

Фестиваль меду і трав’яного чаю триває в Чернівцях (фото)
У Чернівцях на Центральній площі цими вихідними, 28–29 вересня, триває щорічний Фестиваль меду і трав’яного чаю. До уваги відвідувачів фестивалю-ярмарку — виставка та продаж ме...
У Чернівцях ремонтують два водопроводи: на якому етапі роботи
Частина Чернівців у районі вулиці Героїв Майдану залишилась без води через прогнилу трубу. Десять метрів водогону, на якому часто виникали витоки, замінили. Він забезпечував водою жителів центральної...