Футбольний клуб «Буковина» програв у матчі проти «Агробізнесу»: який рахунок

Спорт
09.10
16:27

Поділись новиною:

У середу, 9 жовтня, відбувся 11-й тур Першої ліги, під час якої футбольний клуб «Буковина» грав проти «Агробізнесу» з Волочиська. Матч завершився перемогою команди-суперника з рахунком 1:0.

Про це інформує С4 з посиланням на трансляцію матчу.

Фото ілюстративне

Єдиний гол на 40-й хвилині першого тайму забив півзахисник «Агробізнесу» Роман Толочко.

Головним арбітром матчу був 36-річний Іван Салаш з Калуша.

Нагадаємо, під час попереднього туру, який ФК «Буковина» зіграв удома в Чернівцях проти івано-франківського «Прикарпаття», матч закінчився нічиєю з рахунком 0:0.

Слідкуйте за нами у Telegram

Футбольний клуб «Буковина» на виїзді зіграв внічию з тернопільською «Нивою»
У неділю, 20 жовтня, відбувся 13-й тур Першої ліги. Футбольний клуб «Буковина» зіграв внічию з тернопільською «Нивою». Матч завершився з рахунком 1:1. Про це пише С4 з посиланням на трансляцію мат...
Спорт
20.10
16:30
Чернівчан попередили про нічні обмеження водопостачання: коли не буде води
У Чернівцях протягом двох ночей на вихідних не буде води. Про це пише С4 з посиланням на КП «Чернівціводоканал». Так, води не буде у суботу, 19 жовтня, з 22:00 до 8:00, а також у неділю, 20...