Флагшток «Осачука» заростає бур’янами

Пошук
UA EN

Флагшток «Осачука» заростає бур’янами

22.06
15:17

Поділись новиною:

Минулоріч до Дня прапора, на вулиці Воробкевича у Чернівцях відкрили найбільший в області флагшток.

На його будівництво витратили майже 15 мільйонів гривень з державного бюджету, проте територію навколо досі не облаштували. Обіцянки губернатора Осачука про оглядовий майданчик, доріжки, ліхтарі, лавиці та інше, що передбачалось проєктом, досі залишається просто словами.

Натомість територія біля прапора щодня все більше заростає бур’янами і жодних робіт наразі не проводиться.

Як повідомив директор парку «Жовтневий» Юрій Воронка, після завершення робіт об’єкт обіцяли передати на баланс парку. Але через те, що роботи досі незавершені, цього зробити не можуть.

Тож коли територія флагштоку стане затишною, привабливою та придатною до відпочинку – наразі невідомо.

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано