Флагшток «Осачука» заростає бур’янами

Пошук
UA EN

Флагшток «Осачука» заростає бур’янами

22.06
15:17

Поділись новиною:

Минулоріч до Дня прапора, на вулиці Воробкевича у Чернівцях відкрили найбільший в області флагшток.

На його будівництво витратили майже 15 мільйонів гривень з державного бюджету, проте територію навколо досі не облаштували. Обіцянки губернатора Осачука про оглядовий майданчик, доріжки, ліхтарі, лавиці та інше, що передбачалось проєктом, досі залишається просто словами.

Натомість територія біля прапора щодня все більше заростає бур’янами і жодних робіт наразі не проводиться.

Як повідомив директор парку «Жовтневий» Юрій Воронка, після завершення робіт об’єкт обіцяли передати на баланс парку. Але через те, що роботи досі незавершені, цього зробити не можуть.

Тож коли територія флагштоку стане затишною, привабливою та придатною до відпочинку – наразі невідомо.

Читайте також:

На Дністрі виявили трьох загиблих: пошуки 7-річної дитини тривають
На річці Дністер у Чернівецькій області тривають пошуково-рятувальні роботи після двох трагічних випадків, які сталися 24 червня. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС Буковини....
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано