Ексначальнику Чернівецької митниці продовжили запобіжний захід ще на два місяці

Пошук
UA EN

Ексначальнику Чернівецької митниці продовжили запобіжний захід ще на два місяці

Поділись новиною:

Вищий антикорупційний суд продовжив ще на два місяці запобіжний захід колишньому начальнику Чернівецької митниці.

Про це повідомляє С4 із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, екскерівник митниці, за інформацією правоохоронців, став одним з організаторів злочинної схеми з ухилення від митних платежів під час ввезення в Україну товарів. Крім того, він фігурує в справі як один з учасників злочинної організації, який за вказівкою співорганізатора влаштував побиття журналістів.

Так, 11 червня 2024 року слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та продовжив ще на два місяці дію запобіжного заходу, який застосовано до Миколи Салагора.

Раніше, 17 квітня 2024 року слідчий суддя застосував до співорганізатора запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 60 млн грн застави.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Стала відома програма «Петрівського ярмарку» в Чернівцях
У Чернівцях 4 та 5 липня вперше від початку повномасштабного вторгнення відбудеться «Петрівський ярмарок». Програму ярмарку оприлюднила Чернівецька міська рада. Фото архівне. «Петрівський ярмар...
У Дністрі виявили тіло 8-річного хлопчика, який зник під час купання у річці 24 червня
Пошуки чоловіка та трьох дітей, які зникли на Дністрі 24 червня, завершили. Тіло 8-річного хлопчика знайшли сьогодні, тіла його 7-річного брата та 49-річного батька виявили 25 червня. Про це пише ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано