Два чернівецьких ОСББ отримають компенсацію з бюджету громади за придбання резервних систем електроживлення

Пошук
UA EN

Два чернівецьких ОСББ отримають компенсацію з бюджету громади за придбання резервних систем електроживлення

Поділись новиною:

Два об’єднання співвласників багатоквартирних будинків отримають часткове відшкодування за придбання резервних систем живлення з бюджету Чернівецької громади.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради, пише С4.

Згідно з документом, ОСББ на вулиці О. Щербанюка, 79 придбало резервний гібридний інвертор. Зі 156 000 грн вартості обладнання, з місцевого бюджету компенсують 124 800 грн.

Ще одне резервне джерело живлення придбало ОСББ на вулиці Будівельників, 26. Їм відшкодують 104 160 грн зі 130 200 грн.

Нагадаємо, за міською Програмою часткового відшкодування вартості генераторів, систем накопичення електричної енергії та резервного живлення ОСББ і ЖБК можуть отримати до 80% вартості систем без обмеження за кількістю квартир.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано