Для чернівецьких закладів освіти перерозподілили понад 2,3 млн грн: на що підуть кошти

Пошук
UA EN

Для чернівецьких закладів освіти перерозподілили понад 2,3 млн грн: на що підуть кошти

Поділись новиною:

Понад 2,3 мільйона гривень перерозподілили для шкіл і садочків у Чернівцях. Відповідне рішення ухвалили 13 серпня на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Про це пише С4 із посиланням на пресслужбу Чернівецької міськради.

Кошти спрямують на створення безпечних та комфортних умов для навчання. Як зазначили у відомстві, гроші підуть на протипожежні заходи та проведення ремонтних робіт.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що під час сесії Чернівецької міської ради 25 липня на потреби освіти з бюджету виділили майже 8,5 мільйонів гривень, які використають для підготовки закладів до роботи в новому навчальному році.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Дністрі виявили трьох загиблих: пошуки 7-річної дитини тривають
На річці Дністер у Чернівецькій області тривають пошуково-рятувальні роботи після двох трагічних випадків, які сталися 24 червня. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС Буковини....
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано