Чернівці за місяць заробили понад 300 тис. грн на смітті

Пошук
UA EN

Чернівці за місяць заробили понад 300 тис. грн на смітті

23.06
12:02

Поділись новиною:

Наше місто продовжує тримати оборону на економічному фронті. Так, з 1 по 31 травня цього року, МКП «Чернівціспецкомунтранс» заробило 333 696,94 грн чистого прибутку.

Це сталось завдяки тому, що працівники зібрали та відсортували:

▪️ ПЕТ пляшки-звичайної – 26 088кг
▪️ ПЕТ пляшки-білої – 52 763 кг
▪️ Скла – 8 720 кг

Нагадаємо, що роботи по сортуванню сміття (ПЕТ пляшки та скла) на Чорнівському полігоні розпочались у листопаді 2021 року.

Читайте також:

На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано