Чернівці придбали нові автоцистерни для підвозу води на випадок надзвичайних ситуацій

Пошук
UA EN

Чернівці придбали нові автоцистерни для підвозу води на випадок надзвичайних ситуацій

Поділись новиною:

Для «Чернівціводоканалу» місто придбало нові автоцистерни. Їх використовуватимуть для підвозу води містянам на випадок надзвичайних ситуацій.

Про це пише С4 з посиланням на заступника міського голови Василя Зазуляка.

За його словами, нові цистерни зроблені з нержавіючої сталі, термоізольовані та оснащені мотопомпою з рукавом для перекачування води.

«Згідно з планом, у випадку тривалої відсутності електроенергії, і як наслідок централізованого водопостачання, передбачили понад 30 локацій, де будуть ємності з водою», – запевнив Зазуляк.

Заступник мера додав, що автоцистерни також будуть використовувати для підвозу води у випадку аварійних проривів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Чернівецьке комунальне підприємство «Містосервіс» планує взяти кредит на придбання вантажних автомобілів, які використовуватимуть для обслуговування житлового фонду та здійснення заходів з благоустрою території громади.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Дністрі виявили трьох загиблих: пошуки 7-річної дитини тривають
На річці Дністер у Чернівецькій області тривають пошуково-рятувальні роботи після двох трагічних випадків, які сталися 24 червня. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС Буковини....
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано